Diēta slinkiem: vienkāršākais un drošākais veids, kā zaudēt svaru

Kārtējais apliecinājums tam, ka jaunais ir labi aizmirstais vecais. Slinko diētas būtība ir pareiza ūdens lietošana. Tas ir noteikums, kuru ievēroja mūsu vecmāmiņas. Ievērojot šajā rakstā aprakstītos vienkāršos noteikumus, jūs varat atbrīvoties no liekā svara tikai mēneša laikā.

Slinkas diētas priekšrocības

Salīdzinot ar citiem svara zaudēšanas veidiem, slinka ūdens diēta palīdz to darīt ērtāk, neriskējot sabrukt un iegūt psiholoģiskas traumas.

meitene dzer ūdeni, ievērojot slinku diētu
 1. Ja jūs stingri ievērojat visus noteikumus, jūs varat ēst jebko. Nav jāskaita kalorijas, jāpārdomā ēdienkarte un jāgatavo tikai diētiskās maltītes, jārūpējas par termiskās apstrādes metodi.
 2. Nav pastāvīgas izsalkuma sajūtas, jo ūdens piepilda visu kuņģa tilpumu. Turklāt tā nulles kaloriju saturs.
 3. Uzlabojas iekšējo orgānu darbs, organisms attīrās, kas labvēlīgi ietekmē ādas stāvokli – tam visam palīdz lielais patērētā šķidruma daudzums.
 4. Ūdens ir lielisks vielmaiņas katalizators. Pateicoties viņai, organisms ātrāk sadedzina kalorijas, pārvēršot tās enerģijā. Organisms uzreiz sāk mosties, uzlabojas vispārējā pašsajūta un pazūd miegainība.
 5. Slinko diētu var ievērot jebkur: atvaļinājumā, darbā vai mājās. Nav nepieciešama īpaša apmācība vai dzīvesveida izmaiņas.

Bet vissvarīgākā slinko diētas priekšrocība ir tā, ka jūs varat ļauties saviem iecienītākajiem našķiem, īpaši svētku mielastu laikā. Jums vienkārši nepieciešams iepriekš izdzert nepieciešamo šķidruma daudzumu un ar prieku zaudēt svaru.

Faktori, kas ietekmē svara zaudēšanas ātrumu

Liekā svara zaudēšana ir individuāls process un atkarīgs no ķermeņa svara zaudēšanas. Diēta slinkiem, ir slavena tikai ar pozitīvām atsauksmēm. Pateicoties ūdens diētai, viena mēneša laikā var zaudēt no 5 līdz 12 kg.

Faktori, no kuriem atkarīgs svara zaudēšanas ātrums:

 • Ēdiens, ko cilvēks ēd. Neskatoties uz to, ka jūs varat ēst jebko, jāatceras, ka pārmērīga tauku, cietes un salduma pārpilnība palēnina svara zaudēšanas procesu. Vēlams arī nedaudz samazināt sāls daudzumu.
 • Kopējā liekā svara masa. Process notiek ātrāk, jo vairāk tas ir. Slaidiem un tieviem cilvēkiem ķermenis lieko svaru zaudē daudz lēnāk.
 • Vecums. Jo vecāks cilvēks, jo sliktāka vielmaiņa. Jauniešiem ir vieglāk zaudēt svaru.

Bet daudzos aspektos efekts ir atkarīgs no paša cilvēka. Daži, kas ievēro ūdens diētu, zaudē 1 kg nedēļā, citi tajā pašā laika posmā panāk svara zudumu līdz 5 kg. Fiziskā aktivitāte paātrinās svara zaudēšanas procesu. Fiziskā izglītība neļaus zaudēt elastību un nokarāties, ja cilvēkam ir liels liekais svars.

ūdens diēta slinkiem

Pamata ieteikumi un noteikumi

Slinku diētu vēlams ievērot reizi gadā, ne vairāk kā trīs nedēļas. Bet, ja ir pamatots iemesls to atkārtot, starp diētas cikliem ir jāievēro vismaz viena mēneša pārtraukums. Iegūto noderīgo ieradumu dzert ūdeni īsi pirms ēšanas var pielietot ikdienas uzturā, taču vajadzēs nedaudz samazināt šķidruma daudzumu.

Stingra pamatnoteikumu ievērošana ļaus pēc iespējas īsākā laikā gūt panākumus cīņā pret liekajiem kilogramiem.

 1. Ievērojot slinko diētas noteikumus, ir svarīgi dzert tikai tīru negāzētu ūdeni. Nedzeriet nekādus dzērienus ēdienreižu laikā un vismaz nākamo stundu. Pēc noteiktā laika varat dzert tēju, kafiju vai zāļu tējas.
 2. Ūdeni vajadzētu lietot tikai neapstrādātu un vienmēr istabas temperatūrā. Termiskās apstrādes laikā ūdens zaudē lielāko daļu noderīgo minerālvielu un sāļu. Silts - paātrina vielmaiņu un pielāgo organismu ēdiena uzņemšanai, vienlaikus uzsākot gremošanas trakta darbu.
 3. Ūdens jādzer ne tikai 20 minūtes pirms pamatēdienreizes, bet arī pirms nelielām uzkodām, pat ja tie ir augļi, krekeri vai sēklas. Kā likums, daudziem vēlme uzkost pazūd tikai no nepieciešamības izdzert 2 glāzes šķidruma.

Ūdenim vienmēr jābūt tuvumā. Lai nerastos grūtības ar vajadzīgā šķidruma daudzuma mērīšanu, varat iegādāties nelielu pudeli vēlamajā tilpumā.

Diēta slinkiem - aptuvenā ēdienkarte

Pirms diētas uzsākšanas vēlams apsvērt aptuvenu diētu. Stingra ēdiena uzņemšanas stundu ievērošana dažkārt uzlabos veiktspēju. Ātru liekā svara noņemšanu veicina arī neapstrādātu augļu patēriņa palielināšana un saldās, treknas, miltainās un kūpinātās gaļas samazināšana.

slinks diētas pārtika

Ikdienas diētas ēdienkarte slinkiem izskatās šādi:

Laiks Izvēlne
Brokastis

7: 40 - 2 glāzes tīra ūdens.

8: 00 - parastās brokastis.

9: 15 - 9: 30 - kafija vai tēja bez cukura.

9: 30 – 12: 40 Neierobežots daudzums tīra negāzēta ūdens
Vakariņas

12: 40 - 2 glāzes ūdens bez gāzes.

13: 00 - pusdienas ar jebkuru ēdienu un kaloriju saturu.

14: 15 - 14: 30 tēja vai kafija bez cukura.

14: 30 – 17: 40 Tīrs ūdens istabas temperatūrā jebkurā daudzumā
Vakariņas

17: 40 - 2 glāzes tīra ūdens.

18: 00 - vakariņas pēc garšas.

19: 15 - 19: 30 jebkurš dzēriens bez cukura.

19: 30 – 7: 40 Izsalkuma gadījumā varat iedzert nedaudz ūdens.

Galvenās kontrindikācijas

Pateicoties liela ūdens daudzuma izmantošanai, no ķermeņa sāk izskalot daudzas derīgas vielas, īpaši magnijs, nātrijs un kalcijs. Diētas laikā vēlams sākt dzert vitamīnu-minerālu kompleksu.

Kontrindikācijas šīs svara zaudēšanas metodes izvēlei:

 • Trešais grūtniecības un laktācijas semestris.
 • Ekskrēcijas sistēmas slimības, piemēram, problēmas ar nierēm, urīnpūsli utt.
 • Ja organismā ir kalcija deficīts.
 • Jūs nevarat ievērot diētu bērniem līdz 16 gadu vecumam.

Pirms diētas uzsākšanas cilvēkiem ar sirds un asinsvadu sistēmas slimībām jākonsultējas ar ārstu. Šo metodi nav vēlams izvēlēties arī tiem, kam nepatīk dzert ūdeni.