Lietošanas instrukcija Keto Eat&Fit

Norādījumi produkta lietošanai

Keto Eat & Fit kapsulas tiek lietotas, kā norādīts. Svara zaudēšanas pozitīvais rezultāts ir atkarīgs no uzņemšanas savlaicīguma un atbilstības zāļu devām. Iepakojuma iekšpusē ir detalizēta instrukcija, kurā varat uzzināt, kā pareizi lietot produktu, tā norādes un kontrindikācijas. Augu izcelsmes preparāts Keto Eat & Fit iesaka lietot 1 kapsulu 3 reizes dienā, uzdzerot nedaudz ūdens vai jebkura cita šķidruma. Tikšanās laiku varat izvēlēties pats. Viens keto diētas kurss ar bhb kompleksu svara zaudēšanai ir paredzēts 3 nedēļām. Ja cilvēkam ir nopietnas problēmas ar lieko svaru, kursu var atkārtot, bet tikai pēc mēneša pārtraukuma.

Lietošanas indikācijas

Norādījumi par kapsulu lietošanu svara zaudēšanai Keto Eat & Fit

Svara zaudēšanas kompleksu Keto Eat & Fit var izmantot, nemainot savus ēšanas paradumus. Zāles labi sader ar visiem produktiem.

Unikālu novājēšanas līdzekli ieteicams lietot šādos gadījumos:

  • Mazkustīgs mazkustīgs dzīvesveids;
  • Nepareiza diēta, atkarība no taukainiem ēdieniem;
  • Neliels un smags liekais svars;

Ja vēlaties nomest dažas papildu mārciņas, pozitīvus rezultātus redzēsit tikai nedēļas laikā pēc kapsulu lietošanas. Nopietnas aptaukošanās novēršanai būs nepieciešama visaptveroša pieeja. Jums būs ne tikai jālieto zāles, bet arī jālīdzsvaro diēta un vingrinājumi.

Kontrindikācijas

Neskatoties uz dabisko sastāvu, kapsulām ir dažas kontrindikācijas. Keto diētas kapsulas nav ieteicamas:

  • Jebkura vecuma bērni;
  • grūtniecēm, kā arī zīdīšanas laikā;
  • Individuālas nepanesības gadījumā pret kādu no zāļu sastāvdaļām;
  • Kuņģa slimībām un to hroniskām formām (čūlas, gastrīts).

Neliels kontrindikāciju saraksts Keto Eat & Fit lietošanai veicina pieaugošo pieprasījumu pēc narkotikām daudzās valstīs. Latvijā populāra ir keto diēta ar bhb kompleksu svara zaudēšanai.