Atsauksmes par Keto Eat&Fit

 • Marta
  Iepriekš es svēru 118 kilogramus un vairs neticēju, ka spēju tikt galā ar aptaukošanos. Ārsts man izrakstīja keto diētu kopā ar keto eat & fit kapsulu uzņemšanu. Es nekad nebūtu ticējusi, ka svara zaudēšana var būt tik vienkārša. Pirmajā mēnesī esmu zaudējis jau 21 kilogramu, un netaisos pie tā apstāties!
  Keto Eat&Fit
 • Aleksandrs
  Ar vecumu viņš sāka ļoti atveseļoties. Sieva mēģināja mani likt uz diētu, bet es ilgi to nevarēju izturēt, es pastāvīgi domāju par ēdienu, es gribēju gaļu. Es uzzināju par keto diētu, ar kuru jums jāēd gaļa un taukaini ēdieni, un nolēmu to izmēģināt. Kopā ar viņu es sāku lietot keto eat & fit kapsulas. Rezultātā - es ēdu gaļu, bet kilogrami iet prom! Un nav izsalkuma!
  Keto Eat&Fit
 • Anastasija
  Iepriekš es mēģināju sēdēt uz keto diētas, bet es nevarēju iekļūt ketozē, 3-4. Dienā bija stipras galvassāpes, un es biju neapmierināts. Draugs ieteica man kopā ar diētu lietot Keto Eat & Fit kapsulas. ar viņiem otrajā dienā es sajutu enerģijas pieplūdumu! Pirmajā nedēļā es zaudēju gandrīz 5 kg!
  Keto Eat&Fit
 • Emīlija
  Keto diētas laikā es regulāri lietoju Keto Eat & Fit kapsulas. Lietojot mēnesi, man izdodas nomest 10–15 kilogramus, kamēr nejūtos izsalkusi un nestrādāju sporta zālē.
  Keto Eat&Fit
 • Artūrs
  Keto Eat & Fit kapsulas ir ļoti viegli lietojamas, un kopā ar īpašu diētu tās nodrošina ļoti ātru efektu. Personīgi es spēju zaudēt 14 kilogramus tikai mēneša laikā.
  Keto Eat&Fit
Lietotāja vērtējums Keto Eat&Fit
4.7
18